Θέσεις εργασίας στο Δήμο Χαλανδρίου

Ο Δήμος Χαλανδρίου Προκηρύσσει την πρόσληψη συνολικά 4 ατόμων για την κάλυψη αναγκών του, με συμβάσεις εργασίας  ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, 8μηνης  διάρκειας

Οι ειδικότητες που ζητούνται είναι οι εξής:

• ΠΕ Πολιτικών Μηχανικών – 2 θέσεις
  • ΠΕ Διοικητικού Οικονομικού – 1 θέση
  • ΔΕ Οδηγών – 1 θέση

Δήμος Χαλανδρίου, Αγίου Γεωργίου 30, Τ.Κ. 15234, Χαλάνδρι, απευθύνοντάς την στη Διεύθυνση Διοικητικών Υπηρεσιών και Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού, Τμήμα Ιδιωτικού Δικαίου Προσωπικού υπόψη κας Δ. Γκιζέλη (τηλ. Επικοινωνίας 2132023865,870).

Δείτε εδώ: Χαλάνδρι.pdf

Πρόσληψη 108 ατόμων στο Δήμο Αμαρουσίου

Ο Δήμος Αμαρουσίου αναζητά την πρόσληψη 108 ατόμων  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, εκατόν οκτώ (108) ατόμων πλήρους απασχόλησης για την καθαριότητα σχολικών μονάδων της χωρικής του αρμοδιότητας, για το διδακτικό έτος 2024-2025.

Πρόσληψη 44 ατόμων στο Δήμο Νέας Ιωνίας

Ο Δήμος Νέας Ιωνίας αναζητά την πρόσληψη σαράντα τεσσάρων (44) ατόμων, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, διάρκειας για το σχολικό έτος 2024-2025, για τη στελέχωση υπηρεσιών καθαρισμού σχολικών μονάδων.

20 νέες προσλήψεις στον Δήμο Γλυφάδας – Δείτε τις ειδικότητες

Οι προσλήψεις θα γίνουν με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, διάρκειας 2 μηνών.

ΑΣΕΠ 1ΓΒ/2024: Νέα προκήρυξη για τον πανελλήνιο γραπτό διαγωνισμό – Πίνακας

Ο διαγωνισμός αφορά στην πλήρωση συνολικά 82 θέσεων Ειδικού Επιστημονικού Προσωπικού σε φορείς του δημοσίου.