Ανοιχτές θέσεις εργασίας στο Δήμο Δελφών (προκήρυξη)

O Δήμος Δελφών γνωστοποιεί την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά δύο (2) ατόμων για την υλοποίηση της δράσης «Προώθηση και υποστήριξη παιδιών για την ένταξή τους στην προσχολική εκπαίδευση καθώς και για την πρόσβαση παιδιών σχολικής ηλικίας, εφήβων και ατόμων με αναπηρία, σε υπηρεσίες δημιουργικής απασχόλησης της χρονικής περιόδου 2023-2024», στο Δήμο Δελφών, που εδρεύει στην Άμφισσα της Περιφερειακής Ενότητας Φωκίδας.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ-83.pdf

Πρόσληψη 108 ατόμων στο Δήμο Αμαρουσίου

Ο Δήμος Αμαρουσίου αναζητά την πρόσληψη 108 ατόμων  με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, εκατόν οκτώ (108) ατόμων πλήρους απασχόλησης για την καθαριότητα σχολικών μονάδων της χωρικής του αρμοδιότητας, για το διδακτικό έτος 2024-2025.

Πρόσληψη 44 ατόμων στο Δήμο Νέας Ιωνίας

Ο Δήμος Νέας Ιωνίας αναζητά την πρόσληψη σαράντα τεσσάρων (44) ατόμων, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, διάρκειας για το σχολικό έτος 2024-2025, για τη στελέχωση υπηρεσιών καθαρισμού σχολικών μονάδων.

20 νέες προσλήψεις στον Δήμο Γλυφάδας – Δείτε τις ειδικότητες

Οι προσλήψεις θα γίνουν με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, διάρκειας 2 μηνών.

ΑΣΕΠ 1ΓΒ/2024: Νέα προκήρυξη για τον πανελλήνιο γραπτό διαγωνισμό – Πίνακας

Ο διαγωνισμός αφορά στην πλήρωση συνολικά 82 θέσεων Ειδικού Επιστημονικού Προσωπικού σε φορείς του δημοσίου.