ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Το πολυσυλλεκτικό ψηφοδέλτιο του παρουσίασε ο υποψήφιος Δήμαρχος Αθήνας Κώστας Μπακογιάννης μπαίνοντας για τα καλά στη μάχη των επερχόμενων δημοτικών εκλογών.

Με σύνθημα «Έχουμε ομάδα», μάλλον ήταν επόμενο να προτιμηθεί γήπεδο για την επίσημη παρουσίαση των δημοτικών και διαμερισματικών συμβούλων του Κώστα Μπακογιάννη.

Στο κλειστό γήπεδο του Μετς συγκεντρώθηκε από νωρίς πολύς κόσμος για να δει τους ανθρώπους που συνθέτουν τον συνδυασμό «Αθήνα Ψηλά».

Μετά από το καλωσόρισμα που έκανε ο επικεφαλής του συνδυασμού, άρχισαν αρχικά να ανακοινώνονται από τα μεγάφωνα τα ονόματα των υποψήφιων διαμερισματικών συμβούλων που κατευθύνονταν προς την εξέδρα όπου τους περίμενε ο Κώστας Μπακογιάννης.

Στην συνέχεια ακολούθησε –κατά τον ίδιο τρόπο- η παρουσίαση των υποψήφιων δημοστικών συμβούλων. Ανέβηκε η μουσική, πιο αναγνωρίσιμα τα πρόσωπα, περισσότερα τα χειροκροτήματα. Αμέσως μετά την παρουσίαση ο Κώστας Μπακογιάννης μίλησε για τον συνδυασμό, για τα σχέδια του για την Αθήνα και ευχαρίστησε όλους τους υποψήφιους.

Κεντρικό δημοτικοί σύμβουλοι: 

ΑΒΡΑΜΊΔΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΕΡΑΦΊΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ANIMAL ACTION
ΑΓΓΕΛΉ ΛΥΚΟΎΔΗ ΔΉΜΗΤΡΑ ΙΝΈΣ ΓΕΝ ΓΡΑΜ. ΑΝΩΤΑΤΗΣ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ (ΒΑΛΙΑ) ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΡΙΑ
ΑΝΤΩΝΆΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΑΞΙΏΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΉ ΝΙΚΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΒΑΛΛΙΆΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
ΒΑΡΕΛΆΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΒΑΦΕΙΆΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ
ΓΑΒΡΊΛΗ ΔΑΦΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΆ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
ΓΕΡΟΎΤΗ ΟΛΓΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΓΚΑΓΚΆΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
ΔΑΓΡΙΤΖΊΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
ΔΑΣΚΆΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΆΚΙΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ – ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΔΈΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
ΔΕΜΠΕΓΙΏΤΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΔΟΜΆΖΟΥ ΘΕΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ – ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ
ΈΒΕΡΤ ΑΛΒΈΡΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΌΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΤΡΟΣ
ΚΑΛΗΜΈΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΒΡΟΎΣΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ Δ/ΝΤΗΣ
ΚΑΤΡΙΒΆΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΑΦΟΎΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΛΕΦΤΟΔΉΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΚΌΚΚΟΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟΣ
ΚΟΛΛΆΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΟΝΤΟΒΆ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ
ΚΟΡΟΜΆΝΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΚΟΣΣΈΝΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΆΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
ΛΑΘΟΎΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΛΕΒΉΣ ΖΑΚ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΓΕΝ. ΓΡΑΜ. ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ
ΛΕΟΜΠΊΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
ΛΈΩΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΔΙΚΑΣΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ
ΜΑΚΡΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ
ΜΑΡΓΑΡΊΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΜΑΡΙΔΆΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ
ΜΗΝΑΊΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΤΗΜΑΤΟΜΕΣΙΤΡΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΚΙΝΗΤΩΝ
ΜΠΆΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
ΜΠΆΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΜΠΛΆΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΥΡΙΒΉΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΙΩ) ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΝΙΚΗΦΌΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΟΡΦΑΝΌΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΉΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ – ΛΟΓΙΣΤΗΣ
ΠΑΝΤΖΙΆ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΠΟΡΟΒΙΟΤΕΧΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΆΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΙΑΤΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
ΠΕΛΈΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
ΠΗΛΙΟΎΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΙΤΤΑΡΆΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ
ΠΡΟΜΠΟΝΆΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
ΡΌΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΡΟΚΟΦΎΛΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΣΑΚΊΜΠ ΜΑΡΙΑΜ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΣΕΙΤΑΡΊΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΙΟΥΡΚΑΣ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ
ΣΕΦΈΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ
ΣΊΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΣΚΙΑΔΆΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
ΣΠΥΡΆΚΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΎΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΙΑΝΑ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΣΤΑΜΆΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ – ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ
ΣΤΈΦΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΤΑΡΑΧΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΕΝΤΌΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΔΔΗΕ
ΤΣΏΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΦΏΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΦΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι στην πρώτη δημοτική κοινότητα:

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΑΛΕΒΊΖΟΥ ΜΑΡΊΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ – ΠΡΩΗΝ ΑΘΛΗΤΡΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΓΙΑΝΝΙΚΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΓΚΊΒΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΟΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΎ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΛΑΟΥΡΑ (ΠΟΛΑ) ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΔΗΜΑΚΑΡΆΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ (ΚΥΡΙΑΚΟΣ) ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΒΟΥΛΗΣ
ΔΉΜΟΥ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΜΕΣΙΤΗΣ
ΔΟΥΛΉΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΔΡΕΛΙΏΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΚΟΤΣΆΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΜΑΝΙΆΤΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ ( ΣΜΑΡΩ ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΝΙΚΟΛΟΥΤΣΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΣΚΟΡΔΉΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΤΑΡΝΆΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΤΕΝΕΚΕΤΖΉ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΑΝΕΡΓΗ
ΤΕΡΖΟΠΟΎΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΙΝΟΛΑ) ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ NLP WELLNESS COACH
ΤΡΙΑΝΤΑΦΎΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΡΙΝΑ) ΗΘΟΠΟΙΟΣ -ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΤΣΕΚΡΈΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΑΣ
ΤΣΊΧΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΤΣΟΜΆΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΚΗΣ) Δ/ΝΤΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΛΙΑΝΙΚΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
ΦΙΛΝΤΊΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι στην δεύτερη δημοτική κοινότητα:

ΑΓΙΑΣΟΦΊΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΒΑΒΒΆΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΒΟΎΛΓΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ – ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΉ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΔΉΜΗΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΘΕΟΔΩΡΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΟΔΗΓΩΝ
ΙΑΤΡΟΎ – ΣΤΑΡΆΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΆΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΑΝΕΛΟΠΟΎΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΊΤΣΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
ΚΌΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
ΚΟΝΤΟΓΙΆΝΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΠΟΎΛΟΥ ΓΑΡΜΠΉ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΜΆΛΑΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤ/ΧΟΣ (Ε.ΠΝ Ε.Α.)
ΜΠΕΛΟΎΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΕΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
ΣΟΥΡΟΎΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΤΣΑΚΊΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
ΤΣΆΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
ΤΣΙΤΡΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι στην τρίτη δημοτική κοινότητα:

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΔΕΡΜΑΤΩΝ
ΒΑΣΙΛΆΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
ΒΏΒΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΌΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΔΕΠΟΎΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
ΗΛΙΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΝΟΜΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΘΕΟΔΏΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΛΑΖΆΡΟΥ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΎΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΔ ΥΠΑΛ – ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ
ΜΥΛΩΝΆΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΝΟΜΙΚΟΎ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ
ΞΥΔΈΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΩΗΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΛΤΑ
ΠΑΤΣΟΥΛΆΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ
ΣΙΑΚΑΒΆΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΣΙΓΆΛΑ ΑΘΗΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΎΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΤΣΑΒΛΉΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι στην τέταρτη δημοτική κοινότητα:

ΓΑΛΑΝΆΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΦΟΙΤΗΤΗΣ
ΓΚΟΛΏΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΚΑΔΉΡΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΚΟΥΤΣΟΎΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΡΊΘΥΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΩΣΤΆΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΛΈΚΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
ΛΕΜΠΈΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟΥ
ΛΙΏΣΗ ΛΕΜΟΝΙΑ (ΛΕΝΙΑ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ – ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΏΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΜΠΡΟΎΤΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΠΑΝΌΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΗ
ΠΆΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΏΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΠΟΛΟΝΎΦΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΠΥΡΙΝΉΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ
ΡΕΤΟΥΝΙΏΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ
ΡΩΜΑΝΈΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ – ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ
ΣΠΑΝΟΠΟΎΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΥ
ΣΤΑΜΆΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΕΡΥΘΡΟ ΣΤΑΥΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΥΦΑΝΤΉ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΑΝΕΡΓΗ
ΧΡΗΣΤΊΔΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι στην πέμπτη δημοτική κοινότητα:

ΑΔΑΜΌΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΒΑΜΒΑΚΆ ΑΛΜΠΕΡΤΙΝΗ – ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΒΛΆΧΟΥ ΑΝΝΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΓΚΑΝΙΆΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
ΓΟΥΛΈΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ
ΔΑΝΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΔΑΡΔΑΜΆΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ – ΟΙΚΙΑΚΑ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΎ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΆΚΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΜΑΚΡΥΔΆΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΊΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΛΤΟΎΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
ΜΠΈΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΟΔΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΠΑΝΤΕΛΊΔΟΥ ΔΟΜΆΖΟΥ ΡΟΔΟΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΟΣ
ΣΑΛΑΜΆΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΣΊΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΤΆΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΟΥΤΟΎΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
ΦΑΡΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ
ΦΏΤΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΟΙΚΙΑΚΑ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι στην έκτη δημοτική κοινότητα:

ΒΟΓΙΑΤΖΉΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΒΟΥΓΙΑΤΖΉ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΆΤΟΥ ΘΩΜΑΙΣ ΑΝΕΡΓΗ
ΔΕΛΗΓΙΆΝΝΗ ΣΟΦΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΔΙΟΝΆ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΚΑΝΈΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΝΤΑΝΊΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΚΟΡΔΑΛΉΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΟΥΛΟΎΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΜΆΛΛΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΡΓΟΣ
ΜΑΝΤΖΟΎΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΔΙΟΚΤΗΤΡΙΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟΥ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
ΜΠΑΖΑΚΟΎΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
ΜΠΑΤΣΟΎΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΠΡΕΖΕΡΆΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
ΣΚΆΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΣΚΟΠΕΤΈΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΣΠΑΝΟΎ ΖΑΒΙΤΣΆΝΟΥ ΖΩΗ ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΣΟΓΚΑΡΛΉΣ ΕΥΔΟΞΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
ΤΣΌΛΚΑ ΙΟΥΛΙΑ ΗΘΟΠΟΙΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι στην έβδομη δημοτική κοινότητα:

ΑΝΑΝΙΆΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΆΔΟΥ – ΠΑΛΑΙΆΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ
ΑΝΤΩΝΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΔΕΔΔΗΕ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΎΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
ΆΣΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
ΘΕΟΎΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΚΑΤΣΟΎΛΗ ΤΣΑΜΠΆ ΕΛΕΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
ΚΥΡΓΕΩΡΓΊΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΕΜΠ
ΚΥΡΙΑΖΉΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
ΚΥΡΊΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
ΛΑΒΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΜΆΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
ΜΈΡΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΊΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ
ΒΟΡΊΔΗ – ΜΙΧΕΛΆΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΑΝΑΗ ΙΑΤΡΟΣ
ΜΠΆΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΡΑΤΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΣ Ε.Α.
ΜΠΈΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΆ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΙΑΚΑ
ΡΊΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
ΤΡΙΚΑΛΛΙΝΌΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΣΆΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΥΦΑΝΤΉ ΚΑΤΤΉ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ) ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ