Αρχική ΟΑΕΔ Κοινωφελής Εργασία: Η κατανομή 10.408 θέσεων σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη (πίνακες)

Κοινωφελής Εργασία: Η κατανομή 10.408 θέσεων σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη (πίνακες)

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Τέλη Ιουνίου με αρχές Ιουλίου αναμένεται η προκήρυξη για το μεγάλο πρόγραμμα της Κοινωφελούς Εργασίας με το οποίο θα ανοίξουν 30.000 θέσεις σε Δήμους και Περιφέρειες. Ακολουθεί αναλυτικά την κατανομή των θέσεων που θα προκηρυχθούν σε Αθήνα, την Δυτική και Ανατολική Αττική, Πειραιά και Θεσσαλονίκη. Το Dimosio.gr δημοσιεύει τους αναλυτικούς πίνακες ανά νομό, ειδικότητα και βαθμίδα. 

ΝΟΜΟΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ   ΘΕΣΕΙΣ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 7
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΥΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 6
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 5
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 26
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 12
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 37
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 14
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 203
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΥΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΔΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΔΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΑΣΦΑΛΤΡΟΣΤΩΣΕΩΝ ΥΕ 9
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 32
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΥΕ 34
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΥΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ ΥΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΛΟΥΠΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΥΕ 15
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 6
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΥΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΥΕ 6
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 16
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 28
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ / ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΟΣ / ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΔΕ 51
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΥΨΑΔΟΡΩΝ / ΚΑΛΟΥΠΑΤΖIΔΩΝ / ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ / ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ / ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ / ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΔΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΩΝ ΤΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΤΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΩΝ ΤΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 79
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 36
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 27
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΔΕ 8
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 66
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 9
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΔΕ 9
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 7
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΙ-ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΗΠΟΥΡΩΝ ΔΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΗΤΗΡΩΝ – ΟΔΗΓΩΝ ΔΕ 6
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 10
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΤΕ 13
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΔΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 5
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΚΙΘΑΡΑ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ Γ’ ή Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 17
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 20
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ή ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ + Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 8
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕ 6
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΙΔΕΡΑΔΩΝ – ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΩΝ ΔΕ 8
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΔΕ 7
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΔΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΔΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 7
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΩΝ ΥΕ 9
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 15
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 9
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 8
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΩΤΗ – BOBCAT ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ GRADER ΔΕ 2
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 11
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΜΕ ΤΣΑΠΑ ΔΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΣΑΡΩΘΡΟΥ ΔΕ 4
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΓΕΡΑΝΟΦΟΡΟΥ ΔΕ 3
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ ΔΕ 1
ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 6
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΔΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΥΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 11
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 8
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 25
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 13
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 53
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 358
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΥΕ 8
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΔΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 31
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΥΕ 16
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΥΕ 6
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ ΥΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΥΕ 7
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΥΕ 20
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΕ 7
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 19
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 38
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ / ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΟΣ / ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΔΕ 66
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 9
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΨΑΔΟΡΩΝ / ΚΑΛΟΥΠΑΤΖIΔΩΝ / ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ / ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ / ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ / ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΔΕ 12
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΟΠΟΝΩΝ ΤΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΤΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΩΝ ΤΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 121
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 43
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 32
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΔΕ 22
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΑΤΕΣ ΥΛΟΤΟΜΟΙΑΣ ΥΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 141
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 5
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 6
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΔΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 68
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΤΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΟΙ-ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΕΡΑΜΕΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΗΠΟΥΡΩΝ ΔΕ 39
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΛΗΤΗΡΩΝ – ΟΔΗΓΩΝ ΔΕ 19
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 23
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ ΠΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΤΕ 18
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 12
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 6
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 7
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΚΙΘΑΡΑ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΠΙΑΝΟ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΠΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΩΝ ΔΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΠΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 14
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Γ’ ή Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 5
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ή ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ + Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 15
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 14
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 12
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕ 14
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ 8
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 10
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΥΝΤΩΝ ΥΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 17
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 6
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΙΔΕΡΑΔΩΝ – ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΩΝ ΔΕ 11
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΤΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΤΕ 2
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΔΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΔΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΔΕ 41
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 8
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΤΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΩΝ ΥΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 12
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΠΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 18
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΠΕ 11
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 8
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΑΕΡΟΣΥΜΠΙΕΣΤΗ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 5
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΩΤΗ – BOBCAT ΔΕ 4
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 6
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΣΑΡΩΘΡΟΥ ΔΕ 5
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΓΕΡΑΝΟΦΟΡΟΥ ΔΕ 1
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ ΔΕ 3
ΒΟΡΕΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 11
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 5
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 4
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 76
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 6
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 15
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 74
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΑΣΦΑΛΤΡΟΣΤΩΣΕΩΝ ΥΕ 8
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 5
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΥΕ 24
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΥΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 10
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΥΕ 39
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 154
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕ 4
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 5
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 106
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 4
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΔΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 6
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΛΗΤΗΡΩΝ – ΟΔΗΓΩΝ ΔΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΩΝ – ΔΙΕΡΜΗΝΕΩΝ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 5
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 4
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ Γ’ ή Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 6
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 11
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 4
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 5
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕ 4
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΩΝ ΥΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 5
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 3
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΜΕ ΤΣΑΠΑ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΣΑΡΩΘΡΟΥ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 4
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 4
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 4
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 30
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 7
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 7
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 8
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 110
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΥΕ 5
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΑΣΦΑΛΤΡΟΣΤΩΣΕΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 26
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΥΕ 11
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΥΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΥΕ 8
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 14
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 8
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ / ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΟΣ / ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΨΑΔΟΡΩΝ / ΚΑΛΟΥΠΑΤΖIΔΩΝ / ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ / ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ / ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ / ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΔΕ 7
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 10
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 18
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 16
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΔΕ 27
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 19
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 3
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 5
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 5
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 3
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΔΕ 6
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 46
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΗΠΟΥΡΩΝ ΔΕ 10
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΛΗΤΗΡΩΝ – ΟΔΗΓΩΝ ΔΕ 5
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 5
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΩΝ ΔΕ 8
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΠΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 4
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 16
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 4
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕ 4
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΥΝΤΩΝ ΥΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 4
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΙΔΕΡΑΔΩΝ – ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΩΝ ΔΕ 8
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΡΓΟΔΗΓΟΙ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΔΕ 5
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΔΕ 7
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΔΕ 10
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 7
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 8
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΠΕ 8
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΩΤΗ – BOBCAT ΔΕ 1
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 2
ΔΥΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 30
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ 6
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 25
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 27
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 5
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 12
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 209
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΔΕ 11
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΙ ΧΩΜΑΤΟΥΡΓΩΝ ΥΕ 9
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΑΣΦΑΛΤΡΟΣΤΩΣΕΩΝ ΥΕ 11
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 11
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΥΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΥΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ ΥΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΥΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 8
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 34
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ / ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΟΣ / ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΔΕ 58
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 17
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕ 26
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΓΥΨΑΔΟΡΩΝ / ΚΑΛΟΥΠΑΤΖIΔΩΝ / ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ / ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ / ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ / ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΠΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΩΝ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΤΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 151
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 44
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 27
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΔΕ 13
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΑΤΩΝ ΥΕ 29
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 61
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕ 13
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΔΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 27
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 5
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΚΑΚΙ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΗΠΟΥΡΩΝ ΔΕ 13
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΛΗΤΗΡΩΝ – ΟΔΗΓΩΝ ΔΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΠΕ 12
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 12
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ ΠΕ 20
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΤΕ 31
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΠΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΔΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΠΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕ 6
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 20
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 7
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 5
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΕ 6
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 18
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ Γ’ ή Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 13
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 32
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ή ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ + Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 26
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 8
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕ 46
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ 23
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 38
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΛΥΝΤΩΝ ΥΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 13
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 12
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΙΔΕΡΑΔΩΝ – ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΩΝ ΔΕ 5
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΔΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΤΕ 7
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕ 16
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 14
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 6
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΠΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 8
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕ 7
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ ΕΛΚΥΣΤΗΡΑ ΔΕ 4
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΩΤΗ – BOBCAT ΔΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ GRADER ΔΕ 8
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 10
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΣΑΡΩΘΡΟΥ ΔΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΜΠΟΥΛΝΤΟΖΑ ΔΕ 7
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΩΝ ΟΔΟΣΤΡΩΤΗΡΑΣ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 3
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ ΔΕ 2
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΔΕ 1
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 12
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 9
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΔΕ 11
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΥΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 7
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 7
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΤΟΠΙΟΥ ΤΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 9
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 11
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 57
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 11
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 12
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 102
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 683
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΥΕ 40
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΔΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΑΣΦΑΛΤΡΟΣΤΩΣΕΩΝ ΥΕ 8
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 58
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΥΕ 20
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΥΕ 9
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ ΥΕ 4
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΛΟΥΠΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΥΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΥΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΥΕ 14
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΙ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΔΕ 16
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 17
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 76
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ / ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΟΣ / ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΔΕ 99
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 10
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕ 15
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕ 4
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΨΑΔΟΡΩΝ / ΚΑΛΟΥΠΑΤΖIΔΩΝ / ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ / ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ / ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ / ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΔΕ 42
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΟΠΟΝΩΝ ΤΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΤΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΩΝ ΤΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕ 9
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 116
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 63
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 44
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 4
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΔΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΔΕ 52
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΣΤΑΤΩΝ ΥΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 230
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΔΕ 23
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕ 4
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΔΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 10
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 7
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΔΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 120
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΤΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 4
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΣΚΑΚΙ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΕΡΑΜΕΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΗΠΟΥΡΩΝ ΔΕ 89
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΛΗΤΗΡΩΝ – ΟΔΗΓΩΝ ΔΕ 10
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΠΕ 11
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 20
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ ΠΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΑΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΤΕ 13
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΔΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΕ 4
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕ 4
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 9
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 11
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΩΝ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 18
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Γ’ ή Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 18
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 46
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ή ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ + Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 12
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 15
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕ 16
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ 24
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 26
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΥΝΤΩΝ ΥΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 15
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 8
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΙΔΕΡΑΔΩΝ – ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΩΝ ΔΕ 32
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΡΓΟΔΗΓΟΙ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΤΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΔΕ 7
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΔΕ 12
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΔΕ 21
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΔΕ 21
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 17
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΤΕ 14
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΩΝ ΥΕ 26
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 30
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΠΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 17
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΠΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 9
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 3
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 15
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΓΕΩΡΓΙΚΟΥ ΕΛΚΥΣΤΗΡΑ ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΩΤΗ – BOBCAT ΔΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ GRADER ΔΕ 1
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 6
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΣΑΡΩΘΡΟΥ ΔΕ 9
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΕ 5
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 2
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ ΔΕ 7
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΔΕ 7
ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 21
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΥΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 5
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 18
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΙΔΗΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 7
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 50
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 352
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΥΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 16
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΥΕ 18
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΥΕ 9
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΚΟΛΛΗΤΩΝ ΥΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΚΑΛΟΥΠΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΥΕ 14
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ ΥΕ 11
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΗ ΜΕΤΑΛΛΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΥΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΥΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 34
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 61
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ / ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΟΣ / ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΔΕ 36
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΓΥΨΑΔΟΡΩΝ / ΚΑΛΟΥΠΑΤΖIΔΩΝ / ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ / ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ / ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ / ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΔΕ 27
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΩΝ ΤΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 61
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 21
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 17
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΣΚΥΛΩΝ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΔΕ 33
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕ 4
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 78
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 8
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 27
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 58
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΙΑΤΡΟΙ-ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΕΡΑΜΕΙΚΗΣ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΗΠΟΥΡΩΝ ΔΕ 32
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΛΗΤΗΡΩΝ – ΟΔΗΓΩΝ ΔΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΠΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 18
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΤΕ 14
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 5
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ ΤΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΠΕ 4
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΕ 14
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΠΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ Γ’ ή Δ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 9
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 25
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ή ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ + Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 12
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 11
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 5
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕ 9
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 15
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΛΥΝΤΩΝ ΥΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 13
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΙΔΕΡΑΔΩΝ – ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΩΝ ΔΕ 17
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΤΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ Η/Υ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΔΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΔΕ 18
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΔΕ 14
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 5
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΤΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΩΝ ΥΕ 4
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ 14
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΜΕ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ ΠΙΣΙΝΑΣ ΠΕ 3
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 5
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΩΝ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΩΤΗ – BOBCAT ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 5
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΣΑΡΩΘΡΟΥ ΔΕ 6
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΜΙΚΡΟΥ ΓΕΡΑΝΟΦΟΡΟΥ ΔΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΕ 1
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΧΟΡΟΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΔΕ 2
ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 6
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΠΕ 6
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΩΝ ΔΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΩΝ ΤΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΥΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΥΕ 5
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΥΕ 158
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΕΙΣ ΥΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΟΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΔΕ 7
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΩΝ ΑΣΦΑΛΤΡΟΣΤΩΣΕΩΝ ΥΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΩΝ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ / ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΜΕΛΗΤΩΝ ΔΕ 10
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΥΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΟΗΘΩΝ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΥΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ ΤΕ 14
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΥΕ 13
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ / ΓΕΝΙΚΩΝ ΚΑΘΗΚΟΝΤΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ / ΕΠΟΠΤΗΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΟΣ / ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΒΟΗΘΩΝ ΔΕ 30
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΓΥΨΑΔΟΡΩΝ / ΚΑΛΟΥΠΑΤΖIΔΩΝ / ΜΠΕΤΑΤΖΗΔΩΝ / ΣΟΒΑΤΖΗΔΩΝ / ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ / ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ ΜΟΝΩΣΕΩΝ ΔΕ 7
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΔΕ 66
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΕ 16
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ / ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΤΕ 6
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΛΑΙΟΧΡΩΜΑΤΙΣΤΩΝ ΔΕ 11
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΡΓΑΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΥΕ 14
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΔΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΩΝ Α’ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΔΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ ΔΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΜΕΡΗΣΙΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ / ΦΥΛΑΚΕΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΔΕ 45
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΗΧΟΛΗΠΤΩΝ ΤΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΙΑΤΡΟΙ-ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ – ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΗΠΟΥΡΩΝ ΔΕ 16
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ ΤΕ 16
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΑΓΕΙΡΩΝ ΔΕ 6
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ / ΤΕΧΝΙΚΟΣ Η/Υ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΕΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΔΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΩΝ ΤΕ 6
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 13
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΟΔΗΓΩΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Δ+Ε ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΔΕ 5
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ / ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΙΔΟΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΕ 15
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕ 7
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕ 9
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΙΔΕΡΑΔΩΝ – ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΩΝ ΔΕ 11
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΕΡΓΟΔΗΓΟΙ ΔΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΤΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΔΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΩΝ ΔΕ 7
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΕΩΝ ΔΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΔΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕ 1
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΩΝ ΤΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΑΝΥΨΩΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ (ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟ) ΔΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ – ΦΟΡΤΩΤΗ – BOBCAT ΔΕ 2
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ JCB ΔΕ 3
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΕΡΓΟΥ ΣΑΡΩΘΡΟΥ ΔΕ 4
ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΠΕ 7