Αρχική Δήμοι Δήμος Αγίας Παρασκευής: Ξεκίνησαν οι εγγραφές- επανεγγραφές στους παιδικούς σταθμούς

Ξεκίνησαν χθες και θα διαρκέσουν έως Παρασκευή 23 Ιουνίου 2017 οι  Εγγραφές – Επανεγγραφές  στους παιδικούς σταθμούς Αγίας Παρασκευής για το Σχολικό Έτος 2017-2018.

Φέτος, μετά από  απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου των Σταθμών,  οι επανεγγραφές θα είναι δωρεάν και το κόστος των εγγραφών μειωμένο κατά 20€.

Οι εγγραφές-επανεγγραφές θα γίνονται όλες τις εργάσιμες ημέρες, 8:00πμ – 13:00μμ, στα γραφεία Διοίκησης των Σταθμών στη Λεωφ. Μεσογείων 405 στον 2ο όροφο.

Τα απαραίτητα έγγραφα: Αίτηση Εγγραφής – Επανεγγραφής, Όροι Φιλοξενίας & Λειτουργίας 2017-2018 και Πιστοποιητικό Υγείας Βρέφους – Νηπίου βρίσκονται αναρτημένα στην ιστοσελίδα των ΠΑΙΣΔΑΠ στη διεύθυνση www.paisdap.gr.

Το τηλέφωνο επικοινωνίας με τους ΠΑΙΣΔΑΠ είναι 2106391703.